Suknie dla druhen

Wesele to niesamowicie wzruszające i ważne przeżycie. A kiedy zostajesz poproszona o pełnienie na nim roli druhny, staje się jeszcze bardziej wyjątkowe! Dobór odpowiedniej stylizacji na ten wielki dzień jest niezwykle ważny. Sklepy internetowe oferują szeroki wachlarz sukien dla druhen we wszystkich kolorach i fasonach. Dlatego przedstawiamy CI najpiękniejsze modele, które kupisz w zaledwie kilka kliknięć. Wybierz ten, który najlepiej wpisze się w klimat przyjęcia bądź preferencje panny młodej.

Suknia dla druhny — od czego zacząć? 

W przypadku sukni druhen wszystko zależy od decyzji, jaką podejmie młoda para. Może się zdarzyć, że orszak weselny ma z góry wybrane stroje. Jeśli jednak nie dostałaś żadnych wytycznych, oznacza to, że powinnaś poszukać idealnej sukni dla druhny na własną rękę. Upewnij się, czy panna młoda nie chciałaby, aby wszystkie druhny były w dniu ceremonii zaślubin ubrane w kreacje tego samego koloru. Być może to będzie dla Ciebie jedyna wskazówka. Jeżeli natomiast nie masz narzuconych ograniczeń, cały wachlarz sukni druhny stoi przed Tobą otworem? Tylko — no właśnie — jak wybrać tę najlepszą i najpiękniejszą?

Jaka powinna być suknia druhny?

Poproszenie o bycie druhną to największy dowód na to, że jesteś dla panny młodej bliską, zaufaną osobą. Pamiętaj jednak, że zgadzając się, przyjmujesz na siebie kilka obowiązków. W pewnym sensie stajesz się współorganizatorką przyjęcia, ponieważ możesz zostać poproszona o pomoc przy skoordynowaniu gier weselnych, zajęcie się prezentami od gości czy pomóc przy zażegnaniu małych sytuacji kryzysowych. Z tego powodu suknie druhen powinny być bezsprzecznie wygodne. Nie oznacza to oczywiście, że masz zrezygnować z elegancji. Zwracaj jednak szczególną uwagę na fasony i komfort ich noszenia. Jeśli interesują Cię długie sukienki dla druhen, nie będzie to żadnym problemem pod warunkiem, że kreacja nie będzie nadmiernie ograniczać Twoich ruchów. Za komfort odpowiadają jeszcze buty. Najwyższe szpilki w szafie lepiej zostawić w domu albo założyć na czas sesji fotograficznej, która z pewnością będzie Cię czekać, jako jedną z druhen (a być może nawet świadkową). Dobrym rozwiązaniem jest wspólne wybieranie kreacji wraz z panną młodą. Możecie sobie nawzajem służyć radą. Ponad to będziesz mieć pewność, że Twoja suknia dla druhny będzie podobała najważniejszej osobie na weselu. W końcu to jej najważniejszy dzień w życiu i warto wziąć jej gust pod uwagę! Prosząc o poradę, udowodnisz, że cenisz sobie jej zdanie.