3 sposoby na: czerwone sukienki ołówkowe na wesele

Wybierasz się na wesele, kupiłaś czerwoną ołówkową sukienkę, ale nie masz pomysłu jakie dodatki do niej dobrać? Przygotowałyśmy 3 zestawy, a każdy w innym stylu. Przekonaj się, w jak prosty sposób można stworzyć stylizację na wesele z czerwoną sukienką.

Czerwony to bardzo wyrazisty kolor, w którym nie każda kobieta dobrze się czuje. Mając na sobie czerwoną sukienkę możesz być pewna, że będziesz się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. Jeżeli nie przeszkadza Ci to i lubisz oryginalne stylizacje, to postaw na czerwoną sukienkę na wesele. Wiadomo, że każda sukienka potrzebuje odpowiednich dodatków. Stworzyłyśmy 3 stylizacje, które pomogą Ci dobrać idealne akcesoria do Twojej sukienki.

Czerwona sukienka na pierwszym planie

Pierwszy zestaw to klasyczne połączenie, które nie może się nie udać. Dodatki w kolorze cielistym idealnie będą łączyć się z tak wyrazistym kolorem jak czerwony. Dodatkowo cieliste szpilki Cię wydłużą i wysmuklą.

Czerwona sukienka na wesele

Sukienka: Bonprix 149.99 zł (zobacz), Torebka: Furla 430 zł (zobacz), Szpilki: Gino Rossi 459.90 zł (zobacz), Kolczyki: Bonprix 29.99 zł (zobacz)

Granatowe dodatki do czerwonej sukienki na wesele

Granatowe szpilki i torebka w połączeniu z czerwoną ołówkową sukienką na wesele, to zestaw doskonały. Nie ma drugiego takiego koloru, który by tak doskonale pasował do czerwieni. Granatowe dodatki podkreślą elegancką sukienkę, a jednocześnie same będą się mocno wyróżniać.

Dodatki do czerwonej sukienki na wesele

Sukienka: Bonprix 149.99 zł (zobacz), Torebka: Wittchen 449 zł (zobacz), Szpilki: Sergio Bardi 309 zł (zobacz), Kolczyki: W.KRUK 69 zł (zobacz)

Srebrne szpilki na wesele

Wesele jest na tyle półformalną imprezą, że możesz poszaleć ze swoją stylizację. Jeżeli lubisz bawić się modą, to do czerwonej sukienki na wesele dobierz mieniące się lub matowe srebrne szpilki. W takim zestawie na pewno będziesz wyróżniać się wśród gości.

Srebrne szpilki na wesele

Sukienka: Bonprix 149.99 zł (zobacz), Torebka: Creole 89 zł (zobacz), Szpilki: Gino Rossi 449.90 zł (zobacz), Kolczyki: W.KRUK 109 zł (zobacz)